Herkes BJK’nin moral kazanmasından korkuyor

Medyayı son günlerde BJK korkusu saldı. Herkes BJK moral kazanır ve başarılı olur diye korkuyor. Son maçın farklı sonula bitmesi herkesi hayal kırıklığına uğrattı

 Medyayı son günlerde BJK korkusu saldı. Herkes BJK moral kazanır ve başarılı olur diye korkuyor. Son maçın farklı sonula bitmesi herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Birçok yorumlarda nerdeyse maçı rakibin eksilmesine bağlayanlar bile oldu. Halbuki BJK maçı 11’e 11 iken alıp götürmüştü. Rakibin eksikliğini de istismar etmeden ve sonuna kadar bastırmadan centilmence bitirdi.

Teknik olarak oyuncu seçiminde bir eksiklik olmadığı gibi değişiklikler de doğru idi. Mustafa Pektemek’in ilk onbir de çıkması ileri için önemli bir kazanç oldu. Sakatlıkları nedeniyle takıma katkısının az olması sonucu kötü futbolcu damgası vurulmaya çalışıldıysa da Mustafa santrafor olarak az bulunur yetenekte ve kapalı defansları açabilecek farklı bir oyuncudur. Sivok’un tekrar takıma kazandırılması da önemli bir kazançtır. Miloseviç’in sakatlıktan kurtulması ile stoper problemi diye bir konu kalmayacaktır. Opare de sürati ve her iki kanatta oynayabilmesi ile bek eksikliğini kapamıştır. Atiba bu takım için çok önemli bir futbolcudur, istatistikler bu olguyu göstermektedir. Medyanın gidiyor şeklinde haberleriyle mücadelesinden bir şey kaybetmesini önlemek yönetim görevidir. Bu tip kasıtlı haberler devam edecektir. Teknik direktörün eleştirilmesi zamansızdır. Şampiyonluğa inanmak şampiyonluğa giden yolda ilk aşamadır.

Gün BJK’lilerin birlik olma günüdür, tüm BJK’liler eleştirilerini erteler takımı destekler. Lig biter herkes eteklerindeki taşları döker. Demokrasi de bu şekilde yürür. Şampiyon olunca hepimiz çok sevinecek, olamayınca çok üzüleceğiz.

Haberi Paylaş:
(e-mail adresi görünmez)
x
 

  Lütfen e-posta ve şifrenizi giriniz.
 
  E-Posta :
  Şifre :


Üye olmak için tıklayınız.   Şifremi Unuttum !
Başkan'dan

YENİ YAPILAN BJK STADIMIZIN ARKA BÖLÜMÜNE Y.AÇIK TARAFINA 22 KATLI BİR İŞ MERKEZİ NEDEN YAPILAMAMIŞTIR.   

DEVLETTEN GEREKLİ İZİN ALINAMAMIŞTIR

PARA BULUNAMADIĞINDAN YAPILAMAMIŞTIR

YÖNETİM BU KONUDA GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERMEMİŞTİR

RAKİP KULUPLER BU KONUDA BASKI YAPMIŞTIR

YUKSEKLİĞİ FAZLA OLDUĞU İÇİN İZİN VERİLMEMİŞTİR

E.AÇIK BÖLÜMÜNE BUTİK OTEL PROJESİ İLE BERABER YAPILACAKTIR

FOTO GALERİ

Tüm fotoğraflar

VİDEOLAR

Tüm videolar
B.Deriş'in 10.09.2012 de Beyaz Tv DERİN FUTBOL programı konuşması
Şimdi İzle