Bilic: Fener'in fikstürü daha avantajlı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, şampiyonluk yarışına gerçekçi yaklaştı.

 Siyah-beyazlıların teknik patronu, “Maçlarımızı kazanırsak şampiyon oluruz diyecek biz ve Galatasaray var.Fenerbahçe diğer maçlara bağlı olarak hareket edecek. Gerçekçi olarak bakarsam 3 takım da yarış içerisinde... Fener fikstürde biraz daha avantajlı” dedi.


Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, şampiyonluğun kendilerinin alacakları galibiyetlere bağlı olan iki takım olduğunu belirtti, Galatasaray ve kendileri dışında yarışta bulunan Fenerbahçe’nin ise diğer takımların sonuçlarına bakacağını dile getirdi.

Beşiktaş TV’ye konuşan Hırvat çalıştırıcı, “Önümüzde 9 maç var. Akıllı hareket etmemiz lazım. Çok yoğun olduğumuz dönemde antrenman için fırsat olmuyordu. Şimdi birer maç oynayarak devam edeceğiz. En güzel taraflarından biri, maça hazırlanmak ve dinlenmek için yeteri kadar zamanımız var. 9 finalimiz, 9 derbi maçımız var. Hedefimize ulaşmak için her şeyimizi vereceğiz” dedi.

Bursa derbi mi!
Bosna Hersek Televizyonu’na konuşan, “Bursaspor’un en büyük derbi” olduğu sözlerinin speküle edilmesine tepki veren Bilic, şöyle devam etti:

“Kesinlikle özür dilememi gerektirecek bir durum söz konusu değil. Benim konuşmalarımı koparıp başka bir yere bağlarsanız farklı anlam çıkar. Oradaki açıklamam da ‘Beşiktaş için hangi derbi en büyük?’ olayı söz konusu değildi. Amacım yoğun maç takviminde zorluğu anlatabilmekti. Az önce ‘Önümüzde 9 tane derbi var’ dedim. Burada maç takvimi içerisinde Bursaspor maçının tuttuğu önemi dile getirdim. Tarihi bir maç olduğu anlamına kesinlikle gelmez.”

‘Sürprizler olacak’

Siyah-beyazlıların teknik patronu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şampiyon olacağımıza inanıyorum. ‘Maçlarımızı kazanırsak şampiyon oluruz’ diyecek biz ve Galatasaray var. Fenerbahçe diğer maçlara bağlı olarak hareket edecek. Gerçekçi olarak bakarsam 3 takım da yarış içerisinde... Bizim ve Galatasaray’ın zorlu fikstürü var. Fenerbahçe biraz daha fikstürde avantajlı. Ama artık ligde her maç zor. 2 zorlu maçımız var. Başakşehir ve Kasımpaşa. Birçok sürpriz olacak. Umarım bizim başımıza kötü anlamda sürpriz gelmeyecek.”

(Milliyet)

Haberi Paylaş:
(e-mail adresi görünmez)
x
 

  Lütfen e-posta ve şifrenizi giriniz.
 
  E-Posta :
  Şifre :


Üye olmak için tıklayınız.   Şifremi Unuttum !
Başkan'dan

YENİ YAPILAN BJK STADIMIZIN ARKA BÖLÜMÜNE Y.AÇIK TARAFINA 22 KATLI BİR İŞ MERKEZİ NEDEN YAPILAMAMIŞTIR.   

DEVLETTEN GEREKLİ İZİN ALINAMAMIŞTIR

PARA BULUNAMADIĞINDAN YAPILAMAMIŞTIR

YÖNETİM BU KONUDA GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERMEMİŞTİR

RAKİP KULUPLER BU KONUDA BASKI YAPMIŞTIR

YUKSEKLİĞİ FAZLA OLDUĞU İÇİN İZİN VERİLMEMİŞTİR

E.AÇIK BÖLÜMÜNE BUTİK OTEL PROJESİ İLE BERABER YAPILACAKTIR

FOTO GALERİ

Tüm fotoğraflar

VİDEOLAR

Tüm videolar
B.Deriş'in 10.09.2012 de Beyaz Tv DERİN FUTBOL programı konuşması
Şimdi İzle