Haftalık Program

4 Nisan - 6 Nisan hafta sonu BJK haftalık programı

 FUTBOL STSL – SÜLEYMAN SEBA SEZONU

 

06 Nisan Pazartesi           Saat 20:00           Beşiktaş - Başakşehir FK (Başakşehir Fatih Terim Stadı)  

 

BASKETBOL

 

04 Nisan Cumartesi        Saat 16:00           Uşak Sportif - Beşiktaş İntegral Forex    (Uşak Üniversitesi Spor Salonu)  

Saat 15:00           Beşiktaş - Orduspor (TKBL/ Akatlar İntegral Arena)  

 

VOLEYBOL

 

04 Nisan Cumartesi        Saat 14.00           Çanakkale - Beşiktaş (Bursa / Voleybol Play Out / Bayanlar/ Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu

 

05 Nisan Pazar                  Saat 15:00           Beşiktaş - İlbank (Bursa / Voleybol Play out / Bayanlar/  Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu

 

06.Nisan Pazartesi          Saat 17:00           Halkbank-Beşiktaş (Voleybol Play Off / Erkekler / Başkent Spor Salonu

 

 

ENGELLİ BASKETBOL

 

04 Nisan Cumartesi        Saat 15:30           Beşiktaş RMK Marine - Pendik Bld. (Süleyman Seba Spor Salonu )

 

HENTBOL

 

05 Nisan Pazar                  Saat 15:30           Beşiktaş Mogaz - Trabzonspor (Süleyman Seba Spor Salonu)

 

 

FUTBOL               ALT YAPI

 

4 Nisan Cumartesi           Saat 12.00           Beşiktaş – Kırklarelispor (U-14) Alibeyköy Stadı  

Saat 14.00           Beşiktaş – Kırklarelispor (U-15) Alibeyköy Stadı  

 

5 Nisan Pazar                    Saat 13.00           Kırklarelispor – Beşiktaş (U-16) Kırklareli - Vali Mustafa Yaman Spor Kompleksi  

Saat 15.00           Kırklarelispor – Beşiktaş (U-17) Kırklareli - Vali Mustafa Yaman Spor Kompleksi  

 

 

 

 

 

 

 

 FUTBOL STSL – SÜLEYMAN SEBA SEZONU

 

06 Nisan Pazartesi           Saat 20:00           Beşiktaş - Başakşehir FK (Başakşehir Fatih Terim Stadı)  

 

BASKETBOL

 

04 Nisan Cumartesi        Saat 16:00           Uşak Sportif - Beşiktaş İntegral Forex    (Uşak Üniversitesi Spor Salonu)  

Saat 15:00           Beşiktaş - Orduspor (TKBL/ Akatlar İntegral Arena)  

 

VOLEYBOL

 

04 Nisan Cumartesi        Saat 14.00           Çanakkale - Beşiktaş (Bursa / Voleybol Play Out / Bayanlar/ Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu

 

05 Nisan Pazar                  Saat 15:00           Beşiktaş - İlbank (Bursa / Voleybol Play out / Bayanlar/  Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu

 

06.Nisan Pazartesi          Saat 17:00           Halkbank-Beşiktaş (Voleybol Play Off / Erkekler / Başkent Spor Salonu

 

 

ENGELLİ BASKETBOL

 

04 Nisan Cumartesi        Saat 15:30           Beşiktaş RMK Marine - Pendik Bld. (Süleyman Seba Spor Salonu )

 

HENTBOL

 

05 Nisan Pazar                  Saat 15:30           Beşiktaş Mogaz - Trabzonspor (Süleyman Seba Spor Salonu)

 

 

FUTBOL               ALT YAPI

 

4 Nisan Cumartesi           Saat 12.00           Beşiktaş – Kırklarelispor (U-14) Alibeyköy Stadı  

Saat 14.00           Beşiktaş – Kırklarelispor (U-15) Alibeyköy Stadı  

 

5 Nisan Pazar                    Saat 13.00           Kırklarelispor – Beşiktaş (U-16) Kırklareli - Vali Mustafa Yaman Spor Kompleksi  

Saat 15.00           Kırklarelispor – Beşiktaş (U-17) Kırklareli - Vali Mustafa Yaman Spor Kompleksi  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberi Paylaş:




(e-mail adresi görünmez)
x
 

  Lütfen e-posta ve şifrenizi giriniz.
 
  E-Posta :
  Şifre :


Üye olmak için tıklayınız.   Şifremi Unuttum !
Başkan'dan

YENİ YAPILAN BJK STADIMIZIN ARKA BÖLÜMÜNE Y.AÇIK TARAFINA 22 KATLI BİR İŞ MERKEZİ NEDEN YAPILAMAMIŞTIR.   

DEVLETTEN GEREKLİ İZİN ALINAMAMIŞTIR

PARA BULUNAMADIĞINDAN YAPILAMAMIŞTIR

YÖNETİM BU KONUDA GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERMEMİŞTİR

RAKİP KULUPLER BU KONUDA BASKI YAPMIŞTIR

YUKSEKLİĞİ FAZLA OLDUĞU İÇİN İZİN VERİLMEMİŞTİR

E.AÇIK BÖLÜMÜNE BUTİK OTEL PROJESİ İLE BERABER YAPILACAKTIR

FOTO GALERİ

Tüm fotoğraflar

VİDEOLAR

Tüm videolar
B.Deriş'in 10.09.2012 de Beyaz Tv DERİN FUTBOL programı konuşması
Şimdi İzle